پارچه بازار
خانه / پارچه تریکو / خرید و فروش پارچه تریکو درجه یک ایرانی در تهران

خرید و فروش پارچه تریکو درجه یک ایرانی در تهران

تریکو پارچه ای نرم و لطیف و انعطاف پذیر است که رنگ و طرح های متنوع و جذابی دارد و بیشتر برای البسه نوزاد و انواع حوله ها و دستمال تنظیف استفاده می شود. تار و پود این منسوجات از الیاف طبیعی و پنبه بوده که باعث تمایز و برتری آن ها نسبت به نمونه های دیگر شده است. افزایش استفاده از این تولیدات باعث شده تا خرید و فروش پارچه تریکو در تهران و شهرهای دیگر رونق زیادی پیدا کند. 

خرید و فروش پارچه تریکو درجه یک ایرانی در تهران

خرید پارچه تریکو در بازار تهران

خرید پارچه تریکو در بازار تهرانبرخی مشتریان تمایل به خرید پارچه کیلویی تریکو را دارند تا هزینه کمتری را بابت آن پرداخت کنند. در بازار تهران این منسوجات به صورت متری و طاقه ای و کیلویی به فروش می رسند و مشتریان می توانند مطابق نیاز خود خرید را انجام دهند. 

وجود تولیدات متنوع در بازار دامنه انتخاب را برای مشتریان گسترده تر می کند و این امر باعث جلب رضایت ان ها می شود و بازدهی فروش را تا حد زیادی افزایش می دهد. 

فروش پارچه تریکو درجه یک ایرانی

فروش پارچه تریکو درجه یک ایرانیدر پارچه فروشی تهران قیمت پارچه تریکو کیلویی بسیار مناسب و مقرون بصرفه است و این منسوجات ایرانی بیشترین فروش را در بازار دارند. کیفیت بالا و قیمت مناسب پارچه های ایرانی باعث شده تا در بازارهای داخلی و خارجی طرفداران زیادی داشته باشد. 

فروشگاه ها برای رفاه حال مشتریان و شرایط خریدی اسان و سریع خدمات گسترده ای را به آن ها ارائه می دهند تا خود نیز به فروش بیشتر برسند و سود زیادی را عاید خود کنند. 

کشور های خریدار پارچه تریکو با کیفیت ایرانی

کشور های خریدار پارچه تریکو با کیفیت ایرانیکشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس بزرگترین خریداران پارچه تریکو یک طرف کش ایرانی هستند و به دلیل رضایت بالا از منسوجات هر سال بر حجم واردات خود اضافه می کنند که این امر باعث توسعه و گسترش کار تولیدی می شود.

ایران یکی از قطب های بزرگ در حوزه صادرات پارچه های تریکو است و درامد ارزی زیادی از این راه کسب می کند. علاوه بر این فرصت های شغلی زیادی در این صنعت بوجود می آید. 

فروشگاه پارچه های تریکو در اصفهان

فروشگاه پارچه های تریکو در اصفهاناصفهان از جمله شهرهایی است که خود تولید کننده های زیادی دارد و یکی از قطب های پر رونق تولید در کشور است به همین دلیل فروشگاه های زیادی در این شهر در حال فعالیت هستند تا بتوانند محصولات تولید شده را به دست مصرف کنندگان برسانند.

این فروشگاه ها با راه اندازی سایت های آنلاین علاوه بر اینکه خود به فروش بالایی دست می یابند بلکه شرایط خریدی سریع و کم هزینه را برای مشتری فراهم می کنند که باعث جذب بیشتر او می شود. 

مشاور شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120160847
تلفن دفتر فروش: 02128422065
شماره فکس : 02128422135
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.com
پست الکترونیکی: info@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

فروش پارچه تریکو به صورت عمده در بازار داخلی

پارچه تریکو که به بافت حلقوی یا همان پودی گفته می شود که در دو نوع گرد و تخت فراوری می شود. پارچه های تریکو در زمان تولید و خرید و فروش بر حسب کیلو گرم محاسبه م

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام