پارچه بازار
خانه / پارچه / فروش انواع پارچه تنظیف در بازار ایران

فروش انواع پارچه تنظیف در بازار ایران

پارچه تنظیف از جمله پارچه های پر کاربرد می باشد و مورد استفاده زیادی در شرکت های خدماتی، صنایع فلزی، رستوران ها، کارواش ها و …..  قرار می گیرد و از جمله مهم ترین محصولات یک کارخانه به حساب می آید. پارچه تنظیف در جنس و رنگ بندی های مختلفی وجود دارد که قیمت آن هم بر اساس همین نوع رنگ و جنس تعیین می شود. معمولا پارچه های تنظیف نخی کمی کمی گرانتر می باشد. این پارچه ها بر اساس ضخامت تقسیم بندی می شوند و به سه نوع ضخیم، معمولی و پارچه تنظیف نازک دسته بندی مس شوند. فروش انواع پارچه تنظیف با توجه به نوع مصرفی که دارند متفاوت است و در این میان پارچه تنظیف ضخیم پر طرفدار است و جز پارچه های پر فروش به حساب می آید.

فروش انواع پارچه تنظیف در بازار ایران

عرضه کننده پارچه تنظیف پوشکی با کیفیت مناسب

عرضه کننده پارچه تنظیف پوشکی با کیفیت مناسبدر کشور ما پارچه های تنظیف با کیفیت مناسب تولید می شود و حتی بخشی از آن به کشور های مجاور صادر می شود و دارای قیمت بسیار مناسبی هم می باشد.

از خصوصیات بارز این پارچه ها می توان به قدرت جذب رطوبت و آب آن اشاره کرد که در تهیه پوشک از آن استفاده می شود. قیمت پارچه تنظیف پوشکی به جنس آن بستگی دارد و با کیفیت ترین آن را می توان از کارخانجات ایران با قیمت مناسب تهیه کرد. 

ارائه دهنده انواع پارچه تنظیف با قیمت خوب

ارائه دهنده انواع پارچه تنظیف با قیمت خوببرای خرید انواع پارچه تنظیف ارزان قیمت می توان به تولیدی های آن مراجعه کرد که در آنجا این پارچه ها را به قیمت کارخانه می فروشند. 

اکثر این تولیدی ها برای خود سایت فروش دارند و محصولات خود را به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش می رسانند که امروزه این نوع خرید بسیار باب میل مردم بوده است. 

بازار فروش پارچه تنظیف به صورت متری و خرده فروشی

بازار فروش پارچه تنظیف به صورت متری و خرده فروشیاین پارچه ها از کارخانجات به بازار های بزرگ و از آنجا به فروشگاه های کشور صادر می شود که در این فروشگاه ها به صورت متری به فروش می رسد.

بازار فروش این محصولات به صورت متری و خرده فروشی بسیار بهتر می باشد و اکثر مشتری ها آن را در متراژ پایین خریداری می کنند.

قیمت تولید پارچه تنظیف نخی

قیمت تولید پارچه تنظیف نخیتولید کننده انواع پارچه تنظیف سعی در این دارد تا حد امکان رضایت مشتری را جلب کند و برای همین پارچه های با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب را وارد بازار می کند و اکثر کیفیت این پارچه ها در حد استاندارد های جهانی می باشد.

پارچه های تنظیف نخی که در کشور ما تولبد می شود جز برترین پارچه های آسیا می باشد و طرفداران زیادی در کشور های آسیایی دارد و در سطح آسیا نوعی برند معروف به حساب می آید.

مشاور شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120160847
تلفن دفتر فروش: 02128422065
شماره فکس : 02128422135
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.com
پست الکترونیکی: info@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش پارچه تنظیف نخی ارزان در کشور

شست و شوی سطوح و پاک کردن آن ها از هر گونه آلاینده ای بسیار مهم و حائز اهمیت است که به وسیله پارچه های مختلفی انجام می شود. تنظیف نمونه پر کاربرد و با کیفیتی اس

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام